Σάββατο 5 Νοεμβρίου η Sirens records (Νικηταρά 14, πλ. Κάνιγγος) γιορτάζει τα 19 χρόνια πιστής υπηρεσίας και προσφοράς στο Heavy Metal. Στα πλάισια της ανταποδοτικότητας απέναντι σε όσους κ όσες στάθηκαν, και εξακολουθούν να στέκονται, αρωγοί στο όνειρο του ιθύνοντα νου της sirens, Χρήστο Χριστοδούλου, διοργανώνει όπως κάθε χρόνο ένα πάρτυ- συνάντηση. Αυτή τη φορά στο bar-club En Vivo Rock (Κύπρου 98, Περιστέρι)…Μουσική απο τον Dj HMRM, δώρα CD, βινύλια, T-shirts κ.α., με ελεύθερη είσοδο αλλά με την κυρίαρχη, γνήσια Heavy Metal ατμόσφαιρα και διάθεση που η Sirens records χρόνια τώρα πρεσβεύει.
Tags Sirens Records
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
EDDIE CLARK – Έρχεται box set αφιερωμένο στη μνήμη του
O αείμνηστος Fast Eddie Clarke, κιθαρίστας των Motorhead μεταξύ άλλων, βρίσκεται στο επίκεντρο μιας επερχόμενης …